Strona główna » Gra Gods Will Fall

Gra Gods Will Fall

Gra uzmysławia jak ważna jest fabuła. Przyzwyczailiśmy się do odlotowych bohaterów i trójwymiarowej grafiki, która ma suplementować braki w fabule. Tym razem gra warta poznania od strony fabularnej.

Gra Gods Will Fall jest bardzo sympatycznie oprawiona w grafikę 2D. Jej niewątpliwym atutem jest nieskomplikowany hack’n’slash i innowacyjne rozwiązania w podejściu poziomu gry.

Jeżeli jesteś miłośnikiem grania to od razu zauważysz jak łatwo jest zżyć się ze swoją postacią. Nieskomplikowana rozgrywka, która nie wymaga, nie stresuje jest dobrym rozwiązaniem dla osób wkraczających do świata gier oraz tych miłośników, którym znudziły się skomplikowane i stresujące rozgrywki rodem z Cyber punk 2077. Czasami naprawdę można zatęsknić za grami na Amigę 2000.

Premiera gry Gods Will Fall miała miejsce 29 stycznia 2021 roku. Zaproponowano w niej nieskomplikowaną rozgrywkę, która wciąga bez reszty. Jest to sympatyczna gra, z ciekawą oprawą ala komiksową. Proste zasady zostały połączone z drobnymi wyzwaniami, którym sprosta na pewno każdy gracz. Jeżeli nie od razu, to za kilkoma razami na pewno. Gra będzie dostępna na platformie Steam.

Brytyjskie studio Clever Beans proponuje graczom walkę z bogami. Nie mamy tutaj do czynienia ze znanym już z wielu produkcji światem trupów, żołnierzy, magów czy rycerzy. Studio zastosowało własną kreatywność bez stosowania typowych zabiegów wyszukanych gier. Gra Gods Will Fall jest hack’n’slashem, który wciąga gracza w świat heroicznej walki z bogami. Bogowie mieszkają na wyspie, aby tam dotrzeć trzeba wyruszyć w drogę wodną na statku. Jesteś jednym z ośmiu rozbitków, których Bogowie pokonali w walce na morzu.

Zadaniem gracza jest pokonanie Bogów z dziesięciu różnych miejsc na wyspie. Każdy z Bogów jest inaczej stworzony i ma inne predyspozycje waleczne. Jest to aż 10 różnych wyzwań, które gracz musi spełnić. Takie rozwiązanie skutkuje widzenie świata gry z zupełnie nowej perspektywy za każdym razem, gdy gracz wkracza do fabuły Gods Will Fall. Należy pokonać starożytnych herosów ale nie jest to jedyną atrakcją gry.

Tagi: