Strona główna » Gra Diablo 2: Resurrected 2021

Gra Diablo 2: Resurrected 2021

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę! Diablo 2 miało swoją premierę 21 lat temu w czerwcu 2000 roku. Dziś możemy cieszyć się jego nową odsłoną Resurrected. Można spodziewać się wspaniałej rozgrywki, gdyż prace nad tą grą trwały blisko 20 lat. Wysłannicy piekieł stworzeni przez Blizard, uzyskali nową grafikę oraz współczesne rozwiązania z najnowszych gier. Daj się ponownie zachwycić i wciągnąć do świata Diablo2.

Strona internet -owa ithardware proponuje kilka zrzutów ekranu oraz długi opis produktu. Metatesty trwają, a niektórzy pasjonaci otrzymali możliwość pogrania w Diablo 2 Resurrected przed premierą, która będzie miała miejsce 23 września. Zobacz co gracze ustalili do tej pory.
Wraz z zakupem Diablo 2: Resurrected gracz otrzymuje dodatek pt. “Pan zniszczenia”. Wersje testowe nie zawierają całości aktów, z 5, gracze mieli możliwość pogrania w 2 akty. Postacie zostały poszerzone aż do 5 klas postaci: czarodziejki, barbarzyńcy, druida, paladyna oraz amazonki. Na całe szczęście Blizard nie bawił się w nową atmosferę czy fabułę i zadania, są takie jak 20 lat temu pod względem tworzonej atmosfery tajemniczości i chęci rozwikłania problemów z demonami.

Gdzie są nowości? Nowy jest sposób sterowania – możliwość grania tylko za pomocą myszy oraz klawiatury, ewentualnie pada. Wszystko wygląda intuicyjnie: poruszanie się, modyfikowanie ekwipunku czy walka. Na uwagę zasługuje jeszcze powiększenie osobistej skrzyni, która zapewnia komfort grania, nie trzeba już się tak mocno pozbywać przedmiotów. Poprawiono również interfejs, jest bardziej czytelny, a dzięki temu lepiej wybrać odpowiednią opcję. Jednocześnie nie trzeba już szukać złota po pokonaniu wroga, gdyż wprowadzono automatyczne zbieranie złota. Do grafiki dodano ulepszenia cieniowania i oświetlenia, wprowadzono trójwymiar, wszystko robi ogromne wrażenie.
Diablo 2: Resurrected to hack’n’slash w najlepszym wydaniu, trzeba tylko poczekać miesiąc aby cieszyć się pełną wersją tej wspaniałej rozgrywki. Już teraz warto przewidzieć wydatki na naprawdę udany remake Diablo 2.

Tagi: