Strona główna » Gry na ps vita.

Gry na ps vita.

  • by

Mała, wygodna i bardzo grywalna – to najlepsza chyba charakterystyka niewielkiej ręcznej konsoli, jaką jest wypuszczona w 2011 roku PS Vita.

Rozrywka – gra na konsolach

Konsola została wyposażona w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją wśród konkurentów, wielodotykowy panel tylny, dający zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o sterowanie grami. Łącząc możliwości przedniego ekranu z tylnym panelem otrzymuje się sterowanie niedostępne dotychczas w żadnym innym urządzeniu. Uzupełnienie sterowania są dwa analogowe drążki i dwa panele z przyciskami, dzięki nim jeśli ktoś będzie grał na przykład w gry fabularne ps vita, to bez problemów sobie poradzi z ich bardziej zaawansowaną obsługą. Oprócz bardzo wydajnych komponentów i niespotykanemu do tej pory rozwiązaniu z tylnym ekranem nowa konsola firmy sony oferuje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o interaktywne granie, urządzenie jest wyposażone w łączność bezprzewodową, więc można w dowolny sposób łączyć się z innymi użytkownikami niezależnie od miejsca, gdzie oni się znajdują.

O popularności każdego urządzenia do grania świadczą przede wszystkim gry, jakie są na nie oferowane. Liczy się nie tylko cena, choć ta jest oczywiście dla wielu najważniejszym czynnikiem, ale także łatwość i wygoda obsługi, i możliwość grania z innymi użytkownikami. A dokładnie to wszystko może zaproponować konsola Sony, oferująca gatunki dla wszystkich rodzajów graczy. Miłośnicy biegania z karabinem wybiorą więc gry fps ps vita, w tym kilka kultowych szlagierów znanych na przykład z komputerów PC. W chwilach odprężenia między eliminowaniem kolejnych wrogów warto sięgnąć po gry logiczne ps vita i przez chwilę poćwiczyć swoje zwoje mózgowe. A jeśli ktoś lubi dobrą muzykę, to dla niego najlepiej się sprawdzą gry muzyczne ps vita, w które można będzie zagrać ze znajomymi lub całkiem przypadkowymi graczami, którzy się połączą z naszą konsolą. Gier na tę konsolę jest dużo, mają one przyzwoite ceny, więc należy się spodziewać, że konsola ta jeszcze przez kilka lat będzie utrzymywać popularność, nawet w erze wszechobecnych smartfonów i tabletów.

Tagi: