Strona główna » Jak zaplanować ten wyjątkowy dzień?

Jak zaplanować ten wyjątkowy dzień?

  • by

Zaręczyny, pomimo że są wspaniałym wydarzeniem dla dwóch kochających się osób, potrafią przysporzyć wielu problemów. Osoba, która się oświadcza może mieć dużo wątpliwości odnośnie słuszności swojego pomysłu, okoliczności czy nawet wyboru pierścionka. Niejednokrotnie starają się one czytać między wersami z wypowiedzi ukochanej osoby tak, aby chwila zaręczyn była niezapomniana i mogła być mile wspominana przez całe życie. Podpowiadamy, jak zaplanować to wydarzenie, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Wybór miejsca

Rozmyślając nad miejscem odpowiednim do wyrażenia swojej miłości, warto pomyśleć o takim, które jest ważne dla pary. Oczywiście – luksusowy apartament z widokiem na miasto zrobi wrażenie na ukochanej, ale jeżeli twoja wybranka jest sentymentalna, preferuje prezenty robione od serca i ponad wszystko ceni sobie dobro, warto pomyśleć o miejscu, które odegrało ważną rolę w budowaniu tożsamości waszego związku – niech to będzie miejsce pierwszej randki, szczerego wyznania miłości, czy kawiarnia, do której chodzicie co niedzielę. Jeżeli z kolei jest ona osobą przebojową, spontaniczną i lubiącą wyzwania, warto pomyśleć o nieco ekstremalnym miejscu, w którym na pewno będzie czuła się dobrze – na przykład wierzchołek kilkutysięcznika. Warto też związać miejsce, w którym mają się odbyć zaręczyny z pasją danej kobiety – kolarstwo, nurkowanie, trekking – jest to kopalnia pomysłów, dzięki której twoja wybranka będzie czuła się w tym dniu wyjątkowa.

Akcesoria

Wiesz już, gdzie chcesz się oświadczyć, ale szukasz odpowiedniej oprawy? Zastanawiasz się nad wyborem pierścionka i nie możesz się zdecydować, czy postawić na kwiaty czy konfetti? Nie wiesz, czy ukochana chciałaby, aby całe zdarzenie widziały bliskie Wam osoby, czy abyście byli tylko we dwoje? Faktycznie, pozornie te rzeczy wydają się bardzo trudne. Powinieneś postąpić tak, jak podpowiada Ci serce, ale pamiętaj, żeby nie zatracić się w chęci zrobienia wszystkiego jak najlepiej i przez to nie zagubienia gdzieś preferencji swojej partnerki. Pamiętaj, że nie jesteście razem od dziś. Spędziliście razem dużo lepszych i gorszych momentów, sprzeczaliście się ze sobą, przez co dochodziło do wymiany przekonań i dużo rozmawialiście o swoich gustach. Postaraj się przypomnieć sobie wszystkie informacje, jakie przekazała Ci w ten sposób swoja ukochana i oprawić to wydarzenie tak, jak by to sobie zamarzyła. Zacznij wnikliwiej jej słuchać, być może spodziewa się tego, co ma nastąpić i nie mogąc się doczekać tej magicznej chwili, między słowami podpowiada Ci, jak wyobraża sobie swoje idealne zaręczyny

Bardzo ważne!

Na koniec pamiętaj, że zaręczyny to nie sprawdzian, a jeżeli w związku najważniejsza jest miłość, to partnerka nie odrzuci twoich oświadczyn tylko dlatego, że wybierzesz nie taki wzór pierścionka lub zły kolor kwiatów. Skup się na tym, aby wszystko co robisz płynęło z miłości do niej, a gwarantuję Ci, że twoja przyszła żona doceni twoje starania, a wszystkie zabawne sytuacje z tego dnia będziecie wspominać z uśmiechem na ustach.